Umenie, šport a rekreácia
FBK STARLIGHT ZALUŽICE
Činnosti športových klubov
- Sídlo
- Zalužice
- Od roku
- 2013
- IČO
- 42 322 464
FBK STARLIGHT ZALUŽICE
Občianske združenie
- Sídlo
- 072 34 Zalužice
- Na trhu od
- 17. mája 2013
- IČO
- 42 322 464
- Právna forma
- Občianske združenie
- Odbor (SK NACE 93.12)
- Činnosti športových klubov
Organizácia v číslach
- 13
- rokov na trhu
- 2013
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte FBK STARLIGHT ZALUŽICE
FBK STARLIGHT ZALUŽICE sídli na adrese 072 34 Zalužice. Zapísaná je od 17. mája 2013 (Register občianskych združení).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti športových klubov“ (93.12). Predmet činnosti tvorí 1 položka, napríklad kluby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- FBK STARLIGHT ZALUŽICE
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- IČO
- 42 322 464
- Dátum vzniku
- 17. mája 2013
- Sídlo
- 072 34 Zalužice
- Register občianskych združení
- MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-41618
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 93.12)
- Činnosti športových klubov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa FBK STARLIGHT ZALUŽICE zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Kluby
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli FBK STARLIGHT ZALUŽICE?
Sídlo je na adrese 072 34 Zalužice.
Čím sa FBK STARLIGHT ZALUŽICE zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti športových klubov“ (93.12). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: kluby.
Aké je IČO – FBK STARLIGHT ZALUŽICE?
IČO je 42 322 464.
Kedy vznikla FBK STARLIGHT ZALUŽICE?
Vznik: 17. mája 2013. Na trhu pôsobí 13 rokov.
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.